silniční/gravel karbonové výplety DUKE Baccara RX 42/EXTRALITE Cyber/SAPIM CX-Ray 1.240 g disc
Výrobce: CykloMira
Varianty zboží
    Varianta Dostupnost Cena
Silniční/gravel karbonové výplety na špičkových ráfcích DUKE Baccara RX 42 SLR2 s výškou ráfku 42 mm a vnitřní šířkou 25 mm v bezdušovém provedení z Francie za parádní cenu!
Trudi - centrováno počítačem
  • Ráfky: DUKE Baccara RX 42 SLR2
  • Vnitřní šíře ráfků: 23 mm
  • Výška ráfků: 42 mm