Výrobci / značky
Eshop      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Výběr sedla Selle Italia - idMatch

Úvod NabízímeVýběr sedla - idMatch

Najdeme vám ideální sedlo díky metodě idmatch®

idMatch

Pravítko idmatch Smart Caliper

Co je idmatch?

Tato revoluční metoda umožní vybrat to správné sedlo každému jezdci, ať již potřebuje více pohodlí nebo větší výkon. Po změření několika fyzických parametrů speciálním nástrojem s digitálními senzory (idmatch Smart Caliper) a s pomocí integrovaného několika let vyvíjeného algoritmu, zvolí nástroj ideální sedlo z nabídky San Marco nebo Selle Italia.

 

 

1 nástroj + 3 kroky = 1 vědecký výsledek

Jako autorizované a proškolené středisko idmatch® změříme ZDARMA pomocí idmatch Smart Caliper několik vašich fyzických parametrů. Nástroj vám pak doporučí sedlo, které nejlépe vyhoví k vaší postavě a potřebám.

 

idmatch krok 1

Krok 1

Změříme Vám vzdálenost mezi kyčelními klouby, známou také jako intertrochanterická vzdálenost. Tato vzdálenost je důležitá pro analýzu pánve.

idmatch krok 2

Krok 2

Změříme obvod stehen. Pomocí měřícího nástroje vám zjistíme obvod stehen v hýžďovém záhybu. Společně s intertrochanterickou vzdáleností software idmatch® jednoduše spočítá vzdálenost mezi tzv. sedacími kostmi (ischiatic tuberosities), místy, kde začínají tlakové body na sedle.

idmatch krok 3

Krok 3

Rotace pánve. Unikátní součásti systému idmatch® je pánevní sklonoměr, pomocí kterého změříme rozsah pohyblivosti v pánvi. Každý cyklista je na tom jinak a tato hodnota je důležitá pro výběr správné kategorie sedel San Marco nebo Selle Italia.

Výsledek

idmatch výsledekIntegrovaný software v pravítku Smart Caliper vám pak nevybere pouze jedno sedlo, ale celou kategorii, ze které můžete vybírat.

  • Kategorie S:
    pro cyklisty, kteří mají malou vzdálenost mezi sedacími kostmi
  • Kategorie L:
    pro cyklisty, kteří mají velkou vzdálenost mezi sedacími kostmi
  • Každá skupina je ještě rozdělena na 3, podle rozsahu rotace pánve (1-nízká, 2-střední, 3-vysoká)

Průběh měření

Pokud máte o měření metodou idMatch zájem, můžete přijít na naši prodejnu i bez předchozího objednání. Celý proces zabere minimálně 30 vteřin a nic za něj neplatíte! Výsledkem bude seznam sedel, ze kterého si můžete vybrat jediné sedlo a to nezávazně objednat, nebo nejdříve vyzkoušet testovací sedlo.

 

idMatch - nový exaktní systém

Patička obsah

KONTAKTY

774 848 317 – prodejna a servis

605 248 317 – Mira Janota

cyklomira@cyklomira.cz

 

 

Kontaktní formulář

PRACOVNÍ DOBA
Pátek 5. 7. a Sobota 6. 7. 2024
ZAVŘENO
(státní svátek)


Po: 10–18 hod.
Út: ZAVŘENO
St: 10–18 hod.
Čt: 10–18 hod.
Pá: 10–18 hod.
So: 9–12 hod.

ADRESA PRODEJNY
CykloMIRA
U Pivovaru 300
763 17 Lukov
mapa