Výrobci / značky
Eshop      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

O nás

Miroslav Janota

Kdo je CykloMira?

Už pár let neplatí, že CykloMIRA = pouze Miroslav Janota. Dnes už jsem to já + parta stejně smýšlejících lidí, na které se mohu spolehnout. Cením si poctivosti, dobře odvedené práce a nadšení, které do svých aktivit vkládají.

Mé vize a hodnoty

Snažím se žít a jednat tak, aby tu po mě zbylo pěkné místo pro mé děti a lidi okolo. Nekouřím, nepiju, maximálně recykluju a autem nejezdím, když nemusím. Vše, do čeho se pustím, se snažím dělat poctivě. Stejně tak to vyžaduji po své rodině i ve své firmě.

Firma CykloMira přes 10 let nabízí klientům své služby při koupi a servisech jízdních kol a doplňků. Snažíme se vždy vidět potřeby zákazníka, nejde nám jen o to, věc za každou cenu prodat. Naším cílem je poskytnout zákazníkovi špičkový servis a empatický přístup, aby cítil, že mu rozumíme, že se o něj opravdu staráme, aby byl spokojený, rád se vracel a doporučoval naše služby dalším.

V roce 2017 jsme se oficiálně stali značkovým Shimano Service Centrem (jedním z 13 v České republice), což znamená, že se členové našeho týmu v oboru systematicky vzdělávají a mají přehled o současných trendech a možnostech. Jsou tedy plně způsobilí zákazníkovi poradit a kolo vyladit na perfektní úrovni. Kvalita, odbornost a profesionalita jsou pro nás klíčové.

Má praxe

V 16 letech jsem dostal své první horské kolo a těšil se, jak ušetřím na cestovném. Časem jsem však zjistil, že tomu je spíše naopak – musel jsem investovat za opravy a různá vylepšení. Nedostatek peněz mě donutil si vše dělat sám.

Opravám kol se od té doby věnuji dodnes. Praxi jsem nasbíral v řadě prodejen, kde jsem pracoval jako prodavač a mechanik:

Vsetín: Cyklosport Jasénka, Special Bikes, Sportservis Anděl, Planet BikesBrno: Cyklogrussi Brno a messenger po Brně, Tandem Bike JemelkaZlín: Eurobike 2000, ElemPraha: Kony Sport a PEK SportSkotsko – Blairgowrie: Crighton Cycles a Dundee: Spokes of DundeeOstrava: Max Cursor

Nakonec jsem se usadil v Lukově, kde jsem v dubnu 2009 otevřel vlastní prodejnu.

V únoru 2017 jsem si ke svým 40tinám nadělil dárek - přestěhovali jsme se do větších prodejních prostor.

 

Mé závody

Začal jsem na gymnáziu jako hobík-absolutní amatér. Téměř každou sobotu jsem se honil po kopcích a závodech po celé ČR i okolních státech. V roce 2000 jsem se poprvé začlenil do týmu (Favorit Rocky Bikes), kde jsem získal první zkušenosti s cíleným tréninkem. V roce 2003 jsem jezdil pod záštitou Ladi Kamlera z Francovy Lhoty. V roce 2004 jsem byl přibrán do týmu Rock Machine Cyklomax a postupně začal zlepšovat své postavení mezi hobíky (díky svým výsledkům jsem konečně vyfasoval své první vlastní cyklooblečení :-) a postupem času i nějaký materiál, uhrazené startovné apod.).

Začátkem sezóny 2008 jsem se zásluhou Ondry Fojtíka dostal do týmu Toyota Dolák, který pod záštitou pana Milana Doláka později fungoval pod názvem Volvo Auto Hase a od roku 2011 pak Nissan Dolák.

Po narození druhého dítěte jsem na tréninky neměl čas a „trénoval“ přímo na závodech, zejména v blízkém okolí. Dal jsem se dohromady s týmem Valachbajk Kašava, který také prošel svým vývojem, a v současné době stále jezdím v dresu Valachbajk teamu :-).

Mirek Janota

Patička obsah

KONTAKTY

774 848 317 – prodejna a servis

605 248 317 – Mira Janota

cyklomira@cyklomira.cz

 

 

Kontaktní formulář

PRACOVNÍ DOBA
Po: 10–18 hod.
Út: ZAVŘENO
St: 10–18 hod.
Čt: 10–18 hod.
Pá: 10–18 hod.
So: 9–12 hod.

ADRESA PRODEJNY
CykloMIRA
U Pivovaru 300
763 17 Lukov
mapa