Výrobci / značky
Eshop
- VÝPRODEJ skladových kol
- BAZAR
- ELEKTROKOLA
- Pánská JÍZDNÍ KOLA
- Dámská JÍZDNÍ KOLA
- DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
- KOMPONENTY
- DOPLŇKY
- VYCHYTÁVKY
- GRAMAŘINY
- Ráfky DUKE Racing Wheels
- Brýle
- Kosmetika
- Maziva a čistící prostředky
- Nářadí
- Oblečení pánské
- Oblečení dámské
- Přilby
- Rukavice
- Sportovní výživa
- Tretry
- DÁRKOVÝ POUKAZ
Přihlášení
Akční nabídky
dětské kolo 24" Amulet Youngster disc yellow pearl/black 2026
Úvod
DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
Dětská kola 24"
dětské kolo 24" Amulet Youngster disc yellow pearl/black 2026
DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
Dětská kola 24"
dětské kolo 24" Amulet Youngster disc yellow pearl/black 2026

dětské kolo 24" Amulet Youngster disc yellow pearl/black 2026
| Výrobce: | Amulet |
| Kód: | AM262401 |
| Dostupnost: | SKLADEM na prodejně |
13 499,- Kč
Do košíku
dětské kolo 24" Amulet Youngster disc yellow pearl/black 2026
AMULET 24 Youngster disc (9,3 kg) s hydraulickými brzdami Shimano posouvá hranice juniorského bikingu.
Originální 9rychlostní sada Shimano Alivio a ergonomický hliníkový rám v metalických barvách tvoří stroj pro budoucí šampiony bez kompromisů.
Rám a parametry |
|
| Hmotnost: | 9,3 kg |
| Materiál rámu: | hliník (dural) |
| Rám podrobně: | AMULET 24" ALLOY DISC SG5, INTERNAL CABLE ROUTING |
| Vidlice: | AMULET 24" ALLOY DISC SG5 |
Převody |
|
| Počet rychlostí: | 9 (1x9) |
| Řazení: | SHIMANO ALTUS SL-M2010, 9SP |
| Přehazovačka: | SHIMANO ALIVIO RD-M3100SGS, 9SP |
| Kliky a převodníky: | RACELIGHT ALLOY, 150 MM, 32T |
| Středová osa: | NECO B920 |
| Pastorky: | SHIMANO CS-HG2009136T, 9SP |
| Řetěz: | KMC 9SP |
Komponenty |
|
| Brzdové páky: | SHIMANO MT200 |
| Brzda přední: | SHIMANO MT200, 160 MM |
| Brzda zadní: | SHIMANO MT200, 160 MM |
| Řízení: | NECO |
| Představec: | RACELIGHT ALLOY 40 MM |
| Řídítka: | RACELIGHT ALLOY 580 MM |
| Sedlovka: | ALLOY 27,2X300 MM |
| Sedlo: | AMULET |
| Pedály: | PLASTIC NW-303 |
Výplety a obutí |
|
| Náboj přední: | RACELIGHT ALLOY, 28H |
| Náboj zadní: | RACELIGHT ALLOY, 28H |
| Ráfky: | dural CNC |
| Pláště: | CHAOYANG 24X1,95", KEVLAR 120TPI |
| Dráty: | OCEL |

