Výrobci / značky
Eshop
- VÝPRODEJ skladových kol
- BAZAR
- ELEKTROKOLA
- Pánská JÍZDNÍ KOLA
- Dámská JÍZDNÍ KOLA
- DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
- KOMPONENTY
- DOPLŇKY
- VYCHYTÁVKY
- GRAMAŘINY
- Ráfky DUKE Racing Wheels
- Brýle
- Kosmetika
- Maziva a čistící prostředky
- Nářadí
- Oblečení pánské
- Oblečení dámské
- Přilby
- Rukavice
- Sportovní výživa
- Tretry
- DÁRKOVÝ POUKAZ
Přihlášení
Akční nabídky
juniorské kolo Amulet Youngster 29 1.11 2026

juniorské kolo Amulet Youngster 29 1.11 2026
| Výrobce: | Amulet |
Varianty zboží
| Velikost rámu | Barva | Dostupnost | Katalogové číslo | Cena | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S(15") | alu brushed transparent/red | skladem u dodavatele (do 3 dnů) | AM262901 | 18 999,- Kč | ||
| M(17") | alu brushed transparent/red | SKLADEM na prodejně | AM262901M | 18 999,- Kč |
juniorské kolo Amulet Youngster 29 1.11 2026
Vrchol nabídky AMULET 29 Youngster 1.11 (11,2 kg) kombinuje velká kola s nevídanou lehkostí. Sada Shimano Deore 1x11 a hydraulické brzdy doplňují ergonomický hliníkový rám v metalickém laku pro ambiciózní jezdce bez kompromisů.
Rám a parametry |
|
| Hmotnost: | 11,2 kg |
| Materiál rámu: | hliník (dural) |
| Rám podrobně: | AMULET 29" ALLOY SG5, INTERNAL CABLE ROUTING, DISC BRAKE |
| Vidlice: | AMULET 29" ALLOY DISC SG11 |
Převody |
|
| Počet rychlostí: | 11 (1x11) |
| Řazení: | SHIMANO DEORE SL-M5100, 11SP |
| Přehazovačka: | SHIMANO DEORE RD-M5120SGS, 11SP |
| Kliky a převodníky: | RACELIGHT ALLOY, 165MM, 32T |
| Středová osa: | SHIMANO |
| Pastorky: | SHIMANO DEORE CS-HG510011142, 11SP |
| Řetěz: | KMC 11SP |
Komponenty |
|
| Brzdové páky: | SHIMANO MT200 |
| Brzda přední: | SHIMANO MT200, 160 MM |
| Brzda zadní: | SHIMANO MT200, 160 MM |
| Řízení: | NECO |
| Představec: | RACELIGHT ALLOY 40 MM |
| Řídítka: | RACELIGHT ALLOY 680 MM |
| Gripy/omotávka: | AMULET |
| Sedlovka: | ALLOY 27,2X300 MM |
| Sedlo: | AMULET |
| Pedály: | PLASTIC NW-303 |
Výplety a obutí |
|
| Náboj přední: | RACELIGHT ALLOY 32H |
| Náboj zadní: | RACELIGHT ALLOY 32H |
| Ráfky: | ALLOY CNC 20, 32H |
| Pláště: | CHAOYANG 29X2,2", KEVLAR 120TPI |
| Dráty: | STEEL |

