Výrobci / značky
Eshop
- VÝPRODEJ skladových kol
- BAZAR
- ELEKTROKOLA
- Pánská JÍZDNÍ KOLA
- Dámská JÍZDNÍ KOLA
- DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
- KOMPONENTY
- DOPLŇKY
- VYCHYTÁVKY
- GRAMAŘINY
- Ráfky DUKE Racing Wheels
- Brýle
- Kosmetika
- Maziva a čistící prostředky
- Nářadí
- Oblečení pánské
- Oblečení dámské
- Přilby
- Rukavice
- Sportovní výživa
- Tretry
- DÁRKOVÝ POUKAZ
Přihlášení
Akční nabídky
juniorské kolo Amulet Youngster 27.5 1.10 2026

juniorské kolo Amulet Youngster 27.5 1.10 2026
| Výrobce: | Amulet |
Varianty zboží
| Velikost rámu | Barva | Dostupnost | Katalogové číslo | Cena | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XS(13") | yellow pearl/black | SKLADEM na prodejně | AM262701 | 16 999,- Kč | ||
| S(15") | yellow pearl/black | skladem u dodavatele (do 3 dnů) | AM262701S | 16 999,- Kč |
juniorské kolo Amulet Youngster 27.5 1.10 2026
AMULET 27,5 Youngster 1.10 (10,8 kg) se sadou Shimano Deore nabízí precizní chod a široký rozsah převodů. Hydraulické brzdy Shimano a lehký rám s vnitřním vedením kabeláže dělají z tohoto modelu špičkový stroj v metalickém laku.
Rám a parametry |
|
| Hmotnost: | 10,8 kg |
| Materiál rámu: | hliník (dural) |
| Rám podrobně: | AMULET 27,5" ALLOY SG5, INTERNAL CABLE ROUTING, DISC BRAKE |
| Vidlice: | AMULET 27,5" ALLOY DISC SG9 |
Převody |
|
| Počet rychlostí: | 10 (1x10) |
| Řazení: | SHIMANO DEORE SL-M5130, 10SP |
| Přehazovačka: | SHIMANO DEORE RD-M6000GS, 10SP |
| Kliky a převodníky: | RACELIGHT ALLOY, 165 MM 32T |
| Středová osa: | SHIMANO |
| Pastorky: | SHIMANO CS-HG50010142, 10SP |
| Řetěz: | KMC 10SP |
Komponenty |
|
| Brzdové páky: | SHIMANO MT200 |
| Brzda přední: | SHIMANO MT200, 160 MM |
| Brzda zadní: | SHIMANO MT200, 160 MM |
| Řízení: | NECO |
| Představec: | RACELIGHT ALLOY 40 MM |
| Řídítka: | RACELIGHT ALLOY 680 MM |
| Gripy/omotávka: | AMULET |
| Sedlovka: | ALLOY 27,2X300 MM |
| Sedlo: | AMULET |
| Pedály: | PLASTIC NW-303 |
Výplety a obutí |
|
| Náboj přední: | RACELIGHT ALLOY 32H |
| Náboj zadní: | RACELIGHT ALLOY 32H |
| Ráfky: | ALLOY CNC 20, 32H |
| Pláště: | CHAOYANG 27,5X1,95 KEVLAR, 120TPI |
| Dráty: | STEEL |

