Výrobci / značky
Eshop
- VÝPRODEJ skladových kol
- BAZAR
- ELEKTROKOLA
- Pánská JÍZDNÍ KOLA
- Dámská JÍZDNÍ KOLA
- DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
- KOMPONENTY
- DOPLŇKY
- VYCHYTÁVKY
- GRAMAŘINY
- Ráfky DUKE Racing Wheels
- Brýle
- Kosmetika
- Maziva a čistící prostředky
- Nářadí
- Oblečení pánské
- Oblečení dámské
- Přilby
- Rukavice
- Sportovní výživa
- Tretry
- DÁRKOVÝ POUKAZ
Přihlášení
Akční nabídky
dětské kolo 24" Amulet Tomcat 24
dětské kolo 24" Amulet Tomcat 24
Výjimečně lehký AMULET 24 Tomcat (8,5 kg) s ergonomickou geometrií a vnitřním vedením lanek nabízí bleskové řazení díky sadě Shimano Alivio.
Špičkový sportovní zážitek doplňují nádherné metalické barvy pro juniory, kteří chtějí být nejrychlejší.
Rám a parametry |
|
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Materiál rámu: | hliník (dural) |
| Rám podrobně: | AMULET 24" ALLOY SG5, INTERNAL CABLE ROUTING |
| Vidlice: | AMULET 24" ALLOY SG5 |
Převody |
|
| Počet rychlostí: | 9 (1x9) |
| Řazení: | SHIMANO ALTUS SL-M2010, 9SP |
| Přehazovačka: | SHIMANO ALIVIO RD-M3100SGS, 9SP |
| Kliky a převodníky: | RACELIGHT ALLOY, 150 MM, 32T |
| Středová osa: | NECO B920 |
| Pastorky: | SHIMANO CS-HG2009136T, 9SP |
| Řetěz: | KMC 9SP |
Komponenty |
|
| Brzdové páky: | PROMAX ALLOY |
| Brzda přední: | PROMAX TX122, ALLOY V BRAKE |
| Brzda zadní: | PROMAX TX122, ALLOY V BRAKE |
| Řízení: | NECO |
| Představec: | RACELIGHT ALLOY 40 MM |
| Řídítka: | RACELIGHT ALLOY 580 MM |
| Sedlovka: | ALLOY 27,2X300 MM |
| Sedlo: | AMULET |
| Pedály: | PLASTIC HF-818 |
Výplety a obutí |
|
| Náboj přední: | RACELIGHT ALLOY, 28H |
| Náboj zadní: | RACELIGHT ALLOY, 28H |
| Ráfky: | dural CNC |
| Pláště: | CHAOYANG 24X1,95", KEVLAR 120TPI |
| Dráty: | OCEL |


