Výrobci / značky
Eshop
- VÝPRODEJ skladových kol
- BAZAR
- ELEKTROKOLA
- Pánská JÍZDNÍ KOLA
- Dámská JÍZDNÍ KOLA
- DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
- KOMPONENTY
- DOPLŇKY
- VYCHYTÁVKY
- GRAMAŘINY
- Ráfky DUKE Racing Wheels
- Brýle
- Kosmetika
- Maziva a čistící prostředky
- Nářadí
- Oblečení pánské
- Oblečení dámské
- Přilby
- Rukavice
- Sportovní výživa
- Tretry
- DÁRKOVÝ POUKAZ
Přihlášení
Akční nabídky
dětské kolo 20" Amulet Tomcat 20 strong blue/silver 2026
Úvod
DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
Dětská kola 20"
dětské kolo 20" Amulet Tomcat 20 strong blue/silver 2026
DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
Dětská kola 20"
dětské kolo 20" Amulet Tomcat 20 strong blue/silver 2026

dětské kolo 20" Amulet Tomcat 20 strong blue/silver 2026
| Výrobce: | Amulet |
| Kód: | AM262003 |
| Dostupnost: | na dotaz |
8 999,- Kč
dětské kolo 20" Amulet Tomcat 20 strong blue/silver 2026
Lehký sportovec AMULET 20 Tomcat (7,9 kg) nabízí vynikající ovladatelnost.
Hliníkový rám s ergonomií SG5 doplňují originální komponenty Shimano Altus pro spolehlivý chod. Metalické barvy a vnitřní vedení kabeláže dodávají exkluzivní vzhled pro rodinné výlety bez únavy.
Rám a parametry |
|
| Hmotnost: | 7,9kg (katalog) |
| Materiál rámu: | hliník (dural) |
| Rám podrobně: | AMULET 20" ALLOY SG5, INTERNAL CABLE ROUTING |
| Vidlice: | AMULET 20" ALLOY SG5 |
Převody |
|
| Počet rychlostí: | 7 (1x7) |
| Řazení: | SHIMANO SL-RV2007RA, 7SP |
| Přehazovačka: | SHIMANO ALTUS RD-M310DL, 7SP |
| Kliky a převodníky: | RACELIGHT ALLOY, 127 MM, 32T |
| Středová osa: | NECO B910 |
| Pastorky: | SHIMANO CS-HG2007232T, 7SP |
| Řetěz: | KMC |
Komponenty |
|
| Brzdové páky: | PROMAX ALLOY |
| Brzda přední: | PROMAX TX122, ALLOY V BRAKE |
| Brzda zadní: | PROMAX TX122, ALLOY V BRAKE |
| Řízení: | NECO |
| Představec: | RACELIGHT ALLOY 40 MM |
| Řídítka: | RACELIGHT ALLOY 550 MM |
| Sedlovka: | ALLOY 27,2X200 MM |
| Sedlo: | AMULET |
| Pedály: | PLASTIC HF-818 |
Výplety a obutí |
|
| Náboj přední: | RACELIGHT ALLOY, 24H |
| Náboj zadní: | RACELIGHT ALLOY, 24H |
| Ráfky: | ALLOY CNC 20, 24H |
| Pláště: | CHAOYANG 20X1,95", KEVLAR 120TPI |

