Výrobci / značky
Eshop
- VÝPRODEJ skladových kol
- BAZAR
- ELEKTROKOLA
- Pánská JÍZDNÍ KOLA
- Dámská JÍZDNÍ KOLA
- DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
- KOMPONENTY
- DOPLŇKY
- VYCHYTÁVKY
- GRAMAŘINY
- Ráfky DUKE Racing Wheels
- Brýle
- Kosmetika
- Maziva a čistící prostředky
- Nářadí
- Oblečení pánské
- Oblečení dámské
- Přilby
- Rukavice
- Sportovní výživa
- Tretry
- DÁRKOVÝ POUKAZ
Přihlášení
Akční nabídky
dětské kolo 16" Amulet Tomcat 16 raspberry pearl/silver 2026
Úvod
DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
Dětská kola 16"
dětské kolo 16" Amulet Tomcat 16 raspberry pearl/silver 2026
DĚTSKÁ KOLA a odrážedla
Dětská kola 16"
dětské kolo 16" Amulet Tomcat 16 raspberry pearl/silver 2026

dětské kolo 16" Amulet Tomcat 16 raspberry pearl/silver 2026
| Výrobce: | Amulet |
| Kód: | AM261603 |
| Dostupnost: | na dotaz |
7 999,- Kč
dětské kolo 16" Amulet Tomcat 16 raspberry pearl/silver 2026
Sportovně střižený AMULET 16 Tomcat s hmotností 6,2 kg je stvořen pro malé dravce, kteří vyžadují lehké kolo s perfektní odezvou.
Celohliníková konstrukce rámu i vidlice zlepšuje ovladatelnost. Moderní design s vnitřním vedením lanek a špičkové metalické lakování dodávají exkluzivní vzhled. Model je určen pro samostatné jezdce a balanční kolečka u něj v balení nenajdete.
Rám a parametry |
|
| Hmotnost: | 6,2 KG |
| Materiál rámu: | hliník (dural) |
| Rám podrobně: | AMULET 16" ALLOY SG5 |
| Vidlice: | AMULET 16" ALLOY SG5 |
Převody |
|
| Počet rychlostí: | 1 (1x1) |
| Kliky a převodníky: | RACELIGHT ALLOY, 114 MM, 28T |
| Pastorky: | 17T |
| Řetěz: | KMC |
Komponenty |
|
| Brzda přední: | PROMAX TX122, ALLOY V BRAKE |
| Brzda zadní: | PROMAX TX122, ALLOY V BRAKE |
| Řízení: | NECO |
| Představec: | RACELIGHT ALLOY 40 MM WITH PAD |
| Řídítka: | RACELIGHT ALLOY 480 MM |
| Gripy/omotávka: | AMULET |
| Sedlovka: | ALLOY 27,2X180 MM |
| Sedlo: | VL-5086 |
| Pedály: | PLASTIC HF-818 |
Výplety a obutí |
|
| Náboj přední: | RACELIGHT ALLOY, 16H |
| Náboj zadní: | RACELIGHT ALLOY, 16H |
| Ráfky: | ALLOY CNC 20 |
| Pláště: | INNOVA 16" 120 TPI |
| Dráty: | STEEL |

