Výrobci / značky
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Úvod Přilby Přilby pro dospěléPŘILBA CATLIKE MIXINO R012 BÍLÁ

PŘILBA CATLIKE MIXINO R012 BÍLÁ

PŘILBA CATLIKE MIXINO R012 BÍLÁ

Výrobce: CATLIKE

Varianty zboží

    Velikost Dostupnost Katalogové číslo Cena
PŘILBA CATLIKE MIXINO R012 BÍLÁ MD na dotaz 450704 5 990,- Kč
 
PŘILBA CATLIKE MIXINO R012 BÍLÁ LG SKLADEM na prodejně 450703
5 590,- Kč
2 795,- Kč
 
PŘILBA CATLIKE MIXINO R012 BÍLÁ SM na dotaz 462110 5 990,- Kč
 

PŘILBA CATLIKE MIXINO R012 BÍLÁ

Mixino je nejnovější evolucí Catlike designové filosofie. Použitá nanotechnologie aramidových vláken s Graphene prvkem posouvá bezpečnost jezdce do další dimenze. Nezávisle nastavitelný posuvný upínací systém pomáhá přizpůsobit přilbu přesně požadavkům jezdce a nový topmodel bude skvěle sedět téměř na každé hlavě.
 
Použité technologie: MPS eVo, ARC, Outlast, Dualflow, CES, Větrací otvory: 39, Velikosti: SM 52-54cm (200g), MD 55-57cm (210g), LG 58-60cm (230g), nelze doplnit štítkem.
 
Grafenová nanovlákna na Vaší hlavě
Díky CAT-LABu, interní výzkumné laboratoři společnosti CATLIKE, a každodenní práci týmu profesionálních inženýrů, jsme hrdi na to, že jako vůbec první na světě můžeme představit kolekci našich helem vyrobených za použití grafenových nanovláken. Grafen je považován za nejpevnější známý materiál na světě. Jeho objev se datuje do nedávné minulosti, konkrétně do roku 2004. Všechny výzkumy, studie a testy, jež byly prováděny s tímto inovativním materiálem, byly zaměřeny na zvýšení bezpečnosti a snížení hmotnosti u vyráběných přileb s ohledem na komfort koncového zákazníka.
Grafen je zcela novým materiálem, jenž má zvláštní fyzikální a chemické vlastnosti.  Je to forma uhlíku strukturou podobná grafitu. Tvoří jej rovinná síť jedné vrstvy atomů uhlíku uspořádaných do tvaru šestiúhelníků spojených pomocí sp? vazeb. Tato struktura, která se podobá dvourozměrnému včelímu plástu, je známá jako jeden z nejpevnějších existujících materiálů. Takto utvořená vrstvená struktura dává vzniknout materiálu, který je 200x odolnější a pevnější než ocel, ale zároveň je extrémně lehký.
Použití grafenu u přileb CATLIKE MIXINO
Tento materiál prokazuje enormní mechanickou odolnost a určité jedinečné elektronické vlastnosti. Jeho mimořádné vlastnosti a potencionální technické využití učinily z grafenu oblast nejaktivnějšího výzkumu v materiálové fyzice v poslední době. Oddělení výzkumu a vývoje společnosti Catlike se podařilo úspěšně začlenit grafenová nanovlákna do výroby svých cyklistických přileb, které tak poskytují svému nositeli maximální ochranu a zároveň minimální hmotnost.
 
Pohodlné nastavení:
MPS eVo - Multi Poziční Systém eVolution je novým ultralehkým upínacím systémem. Tento systém je tvořen dvěma speciálními postranními ergonomickými křidélky, která umožňují perfektní přizpůsobení helmy obvodu každé hlavy, přičemž poskytují maximální stabilitu. Zadní opora systému MPS eVo spočívá ve dvou bodech, ve kterých se systém dotýká týlu, čímž je přední část hlavy zbavena zbytečného tlaku přilby. Pomocí zadního mikrometrického otočného kolečka lze snadno přizpůsobit přilbu velikosti a tvaru hlavy pomocí pouze jedné ruky.
Padding Outlast® - Technologie, původně vyvinuta pro NASA, využívá materiálů s fázovou změnou (PCM), jež absorbují, uchovávají a následně uvolňují teplo pro optimální tepelný komfort. Tyto materiály jsou použity pro vnitřní vycpávky helmy.
Použité bezpečnostní technologie:
CES – Crash Energy Splitter – tento design je založený na specifickém umístění větracích otvorů tak, aby náraz způsobil více než jednu prasklinu, rozštěpil a absorboval energii bezpečnějším a efektivnějším způsobem. Tato technologie snižuje váhu použitím menšího množství materiálu při dodržení vysokého bezpečnostního standardu. Nikdy předtím nebyl design koncipován s takovým důrazem na bezpečnost.ARC - Aramid Roll Cage - přilba má vnitřní konstrukci z aramidových vláken. Tento materiál se používá v kosmonautice a balistice pro svou sílu a pevnost. Aramidová kostra poskytuje vyšší ochranu v případě nárazu tím, že zpevňuje celou konstrukci přilby. 
Ventilační systém: 
Dual Flow - Exkluzivní Catlike design, který umožňuje spojení velkých předních vstupních otvorů se zadními výstupními otvory. Tím je umožněno konstantní odvětrávání přilby tak, aby bylo vyloučeno přehřátí.
Sloupce
KONTAKTY

605 248 317 – Mira Janota

774 848 317 – prodejna a servis

cyklomira@cyklomira.cz

 

 

Kontaktní formulář

OTEVÍRACÍ DOBA PRODEJNY
Po, St, Čt, Pá: 10–18 hod.
Sobota: 9–12 hod.
Úterý: zavřeno

 

ADRESA PRODEJNY
CykloMIRA
U Pivovaru 300
763 17 Lukov
mapa