Výrobci / značky
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Kdo je Mira?

Úvod Kdo je Mira?

Miroslav Janota

CykloMIRA = Miroslav Janota

Ke kolům jsem získal bližší vztah až v 16 letech, kdy jsem dostal své první horské kolo. S vidinou toho, že ušetřím na cestovném, když na něm budu jezdit všude, jsem jej začal používat jako svůj hlavní dopravní (a zanedlouho i závodní a zábavní) prostředek.

 

Časem jsem zjistil, že peníze neušetřím, spíše naopak – musel jsem investovat za opravy a různá vylepšení. Nedostatek peněz mě donutil si jej začít opravovat sám.

Moje praxe

Opravám kol se od té doby věnuji dodnes. Prošel jsem řadou prodejen, kde jsem pracoval jako prodavač a mechanik.

 

Začal jsem (jak jinak) na svém rodném Vsetíně, pak následovalo Brno (Cyklogrussi Brno, Messenger), Zlín (Eurobike 2000), Vsetín (Sportservis Anděl), Praha (Kony Sport a PEK Sport), Brno (Messenger, Tandem Bike Jemelka), Vsetín (Planet Bikes), Zlín (Elem), Skotsko Blairgowrie (Crighton Cycles) a Dundee (Spokes of Dundee), Ostrava (Max Cursor) a nakonec jsem se usadil v Lukově.

Moje závody

Svého prvního závodu jsem se zúčastnil již na gymnáziu a chytlo mě to natolik, že mě to doposud nepustilo a od té doby se téměř každou sobotu od dubna do října honím spolu se stovkami dalších stejně postižených na závodech po celé ČR i okolních státech.
Začal jsem jako hobík - absolutní amatér. V roce 2000 jsem se poprvé začlenil do týmu (Favorit Rocky Bikes), kde jsem získal první zkušenosti s cíleným tréninkem. V roce 2003 jsem jezdil pod záštitou Ladi Kamlera z Francovy Lhoty. V roce 2004 jsem byl přibrán do týmu Rock Machine Cyklomax, kde jsem postupně začal zlepšovat své postavení mezi hobíky (díky svým výsledkům jsem konečně vyfasoval své první vlastní cyklooblečení a postupem času i nějaký materiál, uhrazené startovné apod.).

 

Začátkem sezóny 2008 jsem se zásluhou Ondry Fojtíka dostal do týmu Toyota Dolák a jako poloamatér tam působím dodnes (byť později pod hlavičkou Volvo Auto Hase a od roku 2011 pro změnu Nissan Dolák), i když v letošní sezóně nemám na tréninky čas, tudíž „trénuji“ přímo na závodech a účastním se jen závodů v blízkém okolí.

Patička
Adresa prodejny

CykloMIRA – Miroslav Janota

U Pivovaru 300

Lukov (u Zlína)

763 17

Mapakde to je?


Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 10–18 hod.

Sobota: ZAVŘENO

 

Otevírací dobu lze přizpůsobit po dohodě!

Rychlý kontakt

Mobil605 248 317 – Mira Janota

Mobil774 848 317 – prodejna

Mobil777 889 244 – servis

Emailcyklomira@cyklomira.cz

Facebookfacebook.com/cyklomira

 

FormularNAPSAT ZPRÁVUFormularOBJEDNAT SE NA SERVIS
Certifikáty a ocenění

Giant dealer


Shimano Service Center


Selle Italia idmatch


Fivefingers dealer


Fox a RockShox servis

Copyright 2015 - 2018 © CykloMIRA.cz